سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

 

ما چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم؟

وقتی در سایت ما ثبت نام می کنید ، سفارش می دهید ، در خبرنامه ما مشترک می شوید یا یک فرم را پر می کنید ، اطلاعات شما را جمع آوری می کنیم.

هنگام سفارش یا ثبت نام در سایت ما ، در صورت لزوم ، ممکن است از شما خواسته شود که نام خود را وارد کنید: آدرس ، آدرس ایمیل یا آدرس پستی. با این حال ، شما می توانید به صورت ناشناس از سایت ما دیدن کنید.

 

ما از اطلاعات شما برای چه مواردی استفاده می کنیم؟

هر یک از اطلاعاتی که از شما جمع آوری می کنیم ممکن است به یکی از روش های زیر استفاده شود:

 • برای شخصی سازی تجربه شما در بازدید و استفاده از خدمات وبسایت ما 
  (اطلاعات شما به ما کمک می کند تا بهتر به نیازهای فردی شما پاسخ دهیم)
 • برای بهبود خدمات  وب سایت به مشتریان 
  (ما دائماً در تلاش هستیم تا خدمات  وب سایت خود را بر اساس اطلاعات و نظرات و بازخوردهایی  که از شما دریافت می کنیم ، بهبود دهیم)
 • برای بهبود خدمات به مشتریان
  (اطلاعات شما به ما کمک می کند تا به طور موثرتر به درخواست خدمات مشتری و نیازهای پشتیبانی شما پاسخ دهیم)
 • برای پردازش معاملات
  • اطلاعات شما ، اعم از حقیقی یا حقوقی ، به هر دلیلی ، بدون رضایت شما ، به غیر از هدف صریح تحویل محصول یا خدمات موردنظر درخواست شده ، به هیچ عنوان فروخته ، مبادله ، منتقل یا در اختیار هیچ شرکت دیگری قرار نمی گیرد.
 • برای اداره مسابقه ، تبلیغات ، نظرسنجی یا سایر ویژگی های سایت
 • برای ارسال ایمیل های دوره ای
  • آدرس ایمیلی که برای پردازش سفارش ارائه می دهید ، ممکن است برای ارسال اطلاعات و به روزرسانی های مربوط به سفارش شما ، علاوه بر دریافت اخبار گاه به گاه شرکت ، به روز رسانی ، اطلاعات مربوط به محصول یا خدمات و غیره استفاده شود.
  توجه: شما می توانید هر زمان که بخواهید دریافت این   ایمیل ها را متوقف کنید .در صورت تمایل به عدم  دریافت ایمیل ها در آینده ، ما دستورالعمل های لغو اشتراک  را در پایین هر ایمیل قرار می دهیم.

 

چگونه از اطلاعات شما محافظت می کنیم؟

ما برای حفاظت از امنیت اطلاعات شخصی شما هنگام سفارش یا وارد کردن ، ارسال یا دسترسی به اطلاعات شخصی خود ، اقدامات امنیتی مختلفی را انجام می دهیم.

ما استفاده از سرور ایمن را ارائه می دهیم. همه اطلاعات حساس ارائه شده از طریق فناوری Secure Socket Layer (SSL) منتقل می شوند و سپس در پایگاه داده ارائه دهندگان درگاه پرداخت ما رمزگذاری می شوند تا فقط توسط افرادی که دارای حقوق دسترسی ویژه به چنین سیستم هایی هستند قابل دسترسی باشد و این افراد نیز  لازم است اطلاعات را محرمانه نگه دارند.

 

آیا ما از کوکی استفاده می کنیم؟

بله (کوکی ها فایل های کوچکی هستند که یک سایت یا ارائه دهنده خدمات آن از طریق مرورگر وب شما به هارد رایانه شما منتقل می کند (در صورت اجازه) که سایت ها یا سیستم های ارائه دهنده خدمات را قادر می سازد مرورگر شما را شناسایی کرده و اطلاعات خاصی را ضبط و به خاطر بسپارند).

ما از کوکی ها برای کمک به ما در به خاطر سپردن و پردازش موارد موجود در سبد خرید شما ، درک و ذخیره ترجیحات شما برای بازدیدهای بعدی و پیگیری تبلیغات استفاده می کنیم.

آیا ما اطلاعات مشتریان و بازدیدکنندگان مجموعه بازار دفه زن را در اختیار شرکت ها و یا سازمان های دیگر قرار می دهیم یا خیر؟

ما اطلاعات شخصی و هویتی شما را نمی فروشیم ، معامله نمی کنیم یا  به طرفهای خارجی منتقل نمی کنیم. این شامل اشخاص ثالث معتمدی نمی شود که ما را در راه اندازی وب سایت ، انجام امور تجاری یا خدمات رسانی به شما کمک می کنند ، تا زمانی که طرفین موافقت کنند این اطلاعات را محرمانه نگه دارند. همچنین ممکن است اطلاعات شما را هنگامی که معتقدیم انتشار برای رعایت قانون ، اجرای سیاست های سایت ما ، یا حفاظت از حقوق ، دارایی یا ایمنی ما یا دیگران ، مناسب است ، منتشر کنیم. با این حال ، اطلاعات بازدیدکنندگان غیرقابل شناسایی برای سایر افراد برای بازاریابی ، تبلیغات یا سایر موارد استفاده می شود.

 

نکته مهم و ضروری

توجه:

تمام محصولات و خدمات ارائه شده در بازار دفه زن ،توسط فروشگاه ها و اسخاص دیگر ارائه گردیده است .این افراد و شرکت ها و سایت ها و فروشندگان دارای  خط مشی های جداگانه و مستقل حریم خصوصی هستند.
بنابراین ، ما هیچ مسئولیتی در قبال محتوا ، محصولات ،خدمات و سرویس ها و فعالیت های این افراد و فروشگاه ها و شرکت ها نداریم.بنا بر این مشتریان و دریافت کنندگان خدمات باید خود ، قبل از هر سفارش محصول و یا خدمات از این افراد از صحت و سقم محصول ارائه شده و یا خدمات عرضه شده و ازاطلاعات درج شده  اطمینان حاصل کنند.
تمام افراد می توانند خط مشی های جداگانه و مستقل حریم خصوصی این افراد و فروشندگان و شرکت ها را در بخش مربوط به این موضوعات در قسمت فروشگاه ها ی فروشندگان بررسی نمایند.
همچنین تمام افراد می توانند قبل از انجام خرید و یا ثبت سفارش ،پیامی به مدیریت بازار ارسال و درخواست پشتیبانی از روند سفارش و یا دریافت خدمات را ارائه نمایندودر این صورت کارشناسان ما در تمام مراحل درکنار شما بوده و شما را در این پروسه راهنمایی خواهند کرد .
نکته قابل اهمیت این می باشد که ما به دنبال حفاظت از تمامیت سایت خود هستیم و از هر گونه بازخورد در مورد این سایت ها ، فروشندگان و افراد حقیقی و حقوقی فعال در سایت استقبال می کنیم.

 

خط مشی رازداری آنلاین

این خط مشی رازداری آنلاین فقط در مورد اطلاعات جمع آوری شده از طریق وب سایت ما و نه اطلاعات جمع آوری شده آفلاین اعمال می شود.

 

رضایت شما

استفاده از سایت ما توسط شما به این معنا می باشد که  شما با سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت کرده اید.

 

تغییرات در خط مشی رازداری ما

اگر تصمیم داریم سیاست حفظ حریم خصوصی خود را تغییر دهیم ، این تغییرات را در این صفحه ارسال می کنیم ، ویا تاریخ اصلاح خط مشی رازداری را در زیر به روز می کنیم.

این سیاست آخرین بار در 01.5.2021 تغییر یافته است