در این قسمت شما می توانید انواع فرش های دستباف  و سایت های فروشگاهی فروشندگان فرش دستبافی را  که در استان  فارس  می باشند و در بازار فرش دستباف دفه زن نیز عضو هستند ، مشاهده کنید  .

شما می توانید وبسایت فروشگاهی این فروشندگان  ، محصولات عرضه شده توسط آنها  و انواع فرش های دستباف آنها را به همراه مشخصات و قیمت فرش ها ، آدرس و تلفن فروشگاه ،شرایط فروش فرش ، نقشه فروشگاه  در گوگل و خلاصه ای از روش کاری و سوابق فروشگاه های فرش دستباف را در این بخش ببینید .

همچنین می توانید از طریق شماره موبایل فروشندگان ، با آنها تماس گرفته و در مورد فرش ها و مشخصات آنها و شرایط فروش آنها اطلاع کسب کنید.

برای مشاهده  مشخصات هر فرش دستباف ، روی عکس فرش کیلیک کنید . با کیلیک بر روی عکس هر فرش وارد فروشگاه فروشنده آن فرش می شوید و در انجا می توانید مشخصات فرش و ابعاد آن فرش و قیمت آن فرش را ببینید .همچنین می توانید دیگر محصولات این فروشنده را مشاهده کرده و همچنین از سایت فروشگاهی آن فروشنده بازدید نمایید . در کنار هر محصول می توانید اطلاعات تکمیلی هر فروشگاه و روش خرید از فروشگاه و سابقه فروشنده را نیز مشاهده کنید . این بخش ها به شرح زیر است :

بلوک اطلاعات بازشو:

 در این بخش شما با مشخصات فروشنده فرش بیشتر آشنا شدذه و اطلاعات تکمیلی از فروشنده فرش را به دست خواهید آورد 

هزینه حمل :

 که به شما در مورد هزینه ارسال محصول از شهرستان رود سر با محل خریدار فرش  اطلاعات بیشتری می دهد 

روش های پرداخت :

 در این بخش از روش هایی که برای پرداخت مبلغ فرش توسط فروشنده آن پیشنهاد شده است مطلع می شوید .شما می توانید برای پرداخت وجه با فروشنده تماس گرفته و برای پرداخت به روش های دیگر نیز با فروشنده مذاکره کنید .

شما همچنین می توانید برای تماس با فروشنده بر روی گزینه ( بازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک) کیلیک کرده و شماره تماس خود را درج نمایید .با این کار فروشنده در اولین زمان ممکن با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز شما در زمینه فرش مورد نظرتان را به شما خواهد داد . 

شهرستانهایی که در این قسمت به عنوان شهرستانهای استان فارس طبقه بندی شده وانواع محصولات و فروشگاه ها و فرش های دستبافت آنها در این بخش عرضه می گردد عبارتند از :

اگر در این دسته بندی شما محصولی را مشاهده نکردید

اگر در این بخش محصولی را مشاهده نمی کنید  به این معنی می باشد که تا به امروز فروشگاهی در منطقه فارس به عضویت سایت دفه زن در نیامده است و در این صورت شما می توانید از بخش تماس با ما ، (برای ورود به بخش تماس با ما بر روی این قسمت کیلیک کنید) در مورد فرشی که تمایل به خرید آن را دارید برای ما پیام گذاشته و ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید تا در اولین فرصت فروشگاهی را که فرش مورد نظر شما را داشته و از نظر قیمت فرش و فاصله فروشگاه با شما در بهترین شرایط می باشد به شما معرفی کنیم .

شما همچنین می توانید لیستی از فروشگاه های فرش دستباف را که در استان فارس می باشند و در قسمت پیج اینستاگرام ما عضو بوده ولی در سایت عضو نمی باشند مشاهده کرده و از طریق اطلاعات تماس آنها با این فروشگاه ها ارتباط بر قرار کنید .

برای دسترسی به لیست فروشگاه های فرش دستباف عضو پیج اینستاگرام دفه زن در استان فارس و مشاهده تلفن فروشگاه و آدرس فروشگاه و پیج اینستاگرام فروشگاه فروشندگان فرش در استان خوزستان  اینجا را کیلیک کنید .

Filters
 • قیمت
 • منطقه بافت
 • محل فروشگاه
 • سبک فرش
 • نقشه فرش
 • سایز
 • رنگ
 • سن فرش
 • شکل
 • 4میلیون
 • 90میلیون

میلیون  –  میلیون

Featured Vendors Featured Vendors

dafezan182003​
6 میلیون
In stock<