فرم سفارش خرید فرش

در این بخش شما می توانید مشخصات فرشی را که در جستجوی آن هستنید و تمایل به خرید آن را دارید ذکر کنید تا ما فرش مورد نظر شما را در میان محصولاتی که در بازار فرش آنلاین دفه زن  برای فروش قرار داده شده جستجو کرده و همچنین سفارش شما را برای  تولید کنندگان و فروشندگان فرش دستباف که با ما همکاری دارند ارسال کرده و نتایج این جستجو را برای شما ارسال کنیم تا شما  بتوانید مناسب ترین فرش را با بهترین قیمت ، تهیه نمایید .

لطفا اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش فرشی که تمایل به خرید آن را دارید را در فرم زیر وارد نمایید .

نکات مهم : 

1 - بخش هایی که در فرم با علامت ستاره قرمز رنگ * مشخص شده باید در فرم تکمیل گردد و تکمیل مواردی که ستاره ندارد اختیاری می باشد اما هر چه اطلاعات ارسالی از طرف شما بیشتر و دقیق تر باشد نتایج حاصل از جستجو دقیق تر خواهد بود .
2 - اگر عکسی از فرش مورد نظر خود دارید و یا عکسی از فرشی مشابه آن فرش را دارید می توانید در انتهای فرم و در قسمت عکس فرش بر روی گزینه  بارگذاری فایل کیلیک کرده و عکس را آپلود کیند تا نتایج حاصل از جستجوی به فرش مورد نظر شما نزدیک تر باشد.
3 - اطلاعات شخصی شما مانند نام و تلفن تماس و ... به هیچ عنوان در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت و تنها برای ارتباط بین مجموعه بازار دفه زن و شما استفاده خواهد شد . برای مطالعه سیاست حفظ حریم خصوصی در شرکت ما اینجا را کیلیک کنید 

پس از تکمیل موارد خواسته شده در فرم زیر بر روی دکمه ارسال کیلیک کنید.این امر با توجه به سرعت اینترنت شما ممکن است کمی زمان بر باشد به همین دلیل باید تا تکمیل روند ارسال و مشاهده پیام ارسال موفق صبر کنید .در صورت بروز مشکل در ارسال و یا مواردی دیگر می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق فرم تماس با ما  ارتباط بر قرار کنید و یا اینجا را کیلیک کنید .