راهنمای فروشندگان

راهنمای فروشندگان:

بازار دفه زن  محلی است که تمام فروشندگان فرش دستباف و تولید کنندگان فرش دست باف می توانند محصولات خود را در آن به نمایش بگذارند.این بازار به صورت یک بازار واقعی همل می کند و همانطور که شما می توانید در یک بازار برای خود یک فروشگاه  داشته باشید و محصولات خود را به سلیقه خود و با مدریت خود تان در آن به خریداران عرضه کنید ،در بازار دفه زن نیز می توانید برای خود یک فروشگاه ساخته و محصولات خود را در آن قرار داده و فروشگاه خود را مدیریت کنید.

خلاصه ای از مزایای داشتن فروشگاه در بازار دفه زن: 

شما می توانید قیمت محصولات خود  بر اساس مظر خود تنظیم کنید و هر گاه خواستید آنها را تغیر هید.

شما می توانید در فروشگاه خود تبلیعات کنید و یا برای مشتریان خود تخفیفات ویژه قرار دهید .

شما می توانید این فروشگاه را به شبکه های احتماعی خود متصل کنید و به ظور مثال خریداران را از پیج اینستاگرام خود به سایت خود راهنمایی کرده تا بتوانید بسیار راحت تر و بهتر محصولات خود را به آنها معرفی کنید.

شما می توانید از انواع فیلیتر های جستجو در سایت خود استفاده کنید تا مشتریان شما راحت تر محصولات مورد نظر خود را پیدا کرده و در مورد آنها بررسی کنند.

مشتریان شما می توانند در سایت دو یا چند محصول شما را انتخاب و در کنار هم بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

شما می توانید  از انواع تبلیغات رایگان و غیر رایگان در وبسایت خود استفاده کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

داشتن سایت امکان ارتباط شما با مشتریان حدید را به طور چشم گیری افزایش می دهد.

هزینه ایجاد فروشگاه در بازار دفه زن:

یکی از اهداف  شرکت ما رشد هر چه بیشتر تجارت انلاین در زمینه فروش و بازار یابی فرش دستباف می باشد ،به همین دلیل ما شرایطی را ایجاد کردین تا هر شخص بتواند از مزایای فروشگاه ها در بازار دفه زن استفاده نمایذ .به همین دلیل ما بسته های متفاوتی را برای استفاده فروشندگان مختلف با سطح نیاز های نتفاوت طراحی نموده ایم تا هر فروشنده با هر میزان فرش و هر بودجه ای ،حتی به صورت رایگان ، بتواند از خدمات ما در بازار انلاین بهره ببرد. 

برای اشنایی با هر بسته ها و شرایط و ویژگی های آن بسته  می توانید اینجا را کینیک کنید .

عضویت در بازار و ساخت فروشگاه:

برای عصویت در بازار دفه زن و ساخت فروشگاه انلاین خود نگران نباشید.این فرایند بسیار ساده و راحت می باشد و نیاز به هیچ دانش خاصی در زمینه کامپیوتر و ایجاد سایت ندارد .

تمام مراحل از قبل انجام شده و شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خود و مجصولتان فروشگاه خود را ایجاد کنید.

پس تردید را کنار گذاشته و همین حالا شروع کنید.همکاران ما در تمام مراحل در کنار شما بوده و به شما در ایجاد و مدیریت فروشگاه خودتان کمک خواهند کرد.

برای شروع کار و پس از انتخاب بسته مورد نیاز خود که بیشترین هماهنگی را با نیاز های شما دارد ،باید فرم درخواست فروشگاه را تکمیل کرده و برای ما ارسال کنیدو

شما می توانید فرم عضویت و  درخواست ایحاد فروشکاه را در اینجا مشاهده کنید.

پس از تکمیل فرم و ارسال آن برای مدیریت فروشگاه ،درخواست شما بررسی شده و پس ار تایید آن ،یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که نام کاربری و  و رمز عبور شما در آن قرار دارد و شما می توانید با داشتن این نام و رمز عبود به صفحه مدیریت فروشگاه خود وارد شده و اقدام به قرار دادن محصولات خود در آن نمایید.

مدیریت فروشگاه و قرار دادن محصولات و ارتباط با مشتریان:

پس از دریافت نام کاربری و رمز ،شما می توانید وارد بخش مدیریت فروشگاه خود شوید.در بخش مدیریت فروشگاه شما می توانید نام فروشگاه و اطلاعات شخصی خود و فروشگاه مانند تلفن تماس و آدرس و نقشه و موارد دیگر را وارد کنید

در مرحله بعد می توانید محصولات خود را در فروشگاه قرار دهید.هرجه اطلاعات محصول خود را دقیق تر و کامل تر وارد کنید محصول شما در طبقه بندی های بیشتری قرار گرفته و بیشتر توسط خریداران دیده خواهد شد.

در بخش مدیریت شما می توانید آمار های بازدید از فروشگاه خود مانند تعداد بازدید از کل فروشگاه،تعداد بازدید از هر محصول و نظرات و کامنت های مشتریان را مشاهده کنید.

همچنین می توانید به سوالات مشتریان در زمینه محصولات خود پاسخ داده و در مورد آنها برای مشتریان خود توضیحات تکمیلی را ارائه دهید.

مشتریان می توانند درخواست خرید محصولات شما را ثبت کرده و شما مستقیما با آنها تماس گرفته و در مورد پرداخت وجه و ارسال محصول مذاکره کرده و محصول خود را به فروش برسانید.

 ،