فروشگاه:
فروشندگان فرش
با فروشنده تماس بگیرید

قالیچه ابریشم دو رو کد dafezan156001

موجود
0.00
(0 نظر) نظر خود را بنویسید
dafezan156001
رنگ : رنگ قهوه ای
220 میلیون

قالیچه 2 رو ابریشم ترکمن - اندازه فرش : 132 * 200 سانتی متر - نوع نقشه  فرش : عشایری - جنس ریشه  فرش : ابریشم - جنس پرز فرش :  ابریشم - رنگ : قهوه ای - سرمه ای - سن فرش : فرش نو - توضیحات : فرش تمام ابریشم هست با دو مدل ریشه طلا و ریشه براق فرش ها تمام ابریشم و دورو هستن . فرش های ترکمن هستن و در شهر بجنورد در استان خراسان شمالی بافته شده است .

این فرش توسط فروشندگان آزاد در بازار انلاین فرش دفه زن منتشر شده است . برای اطلاع از موجود بودن این فرش برای فروش و دریافت اطلاعات تکمیلی مانند تغیر قیمت ، امکان دریافت تخفیف ، هزینه ارسال فرش و روش پرداخت  بر روی دکمه ( بازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک ) کیلیک کنید .

با فروشنده محصول آشنا شوید
هزینه های حمل و نقل
هزینه حمل و نقل با توجه به محل فروشنده و فرش و آدرس شما برای تحویل فرش محاسبه خواهد شد و با توجه به این موارد ،بهترین و مناسب ترین روش ارسال فرش برای شما انتخاب خواهد شد .
برای اطلاع از هزینه ارسال فرش بر روی گزینه ( بازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک ) کیلیک کرده و در پنجره باز شده تلفن و نام خود را وارد نمایید تا کارشناسان بازار دفه زن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارشما قرار دهند .
روش های پرداخت
با توجه به سیاست بازار جهت ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار ، روش های پرداخت برای خرید فرش متنوع بوده و  به توافق بین خریدار و فروشنده بستگی دارد.
برای اطلاع از روش پرداخت برای این  فرش بر روی گزینه ( بازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک ) کیلیک کرده و در پنجره باز شده تلفن و نام خود را وارد نمایید تا کارشناسان بازار دفه زن در اولین فرصت با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارشما قرار دهند .


چرا ما را انتخاب کنید؟
بازار انلاین دفه زن بر پایه ایجاد ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده و تولید کننده فرش دستباف فعالیت می کند .
شما با استفاده از بازار فرش دفه زن می توانید به صورت مستقیم با خریدار و فروشنده دست اول فرش ارتباط برقرار کرده و فرش مورد نظر خود را تهیه و یا به فروش برسانید. 
قالیچه ابریشم دو رو کد dafezan156001
موجود
0.00
(0 نظر) نظر خود را بنویسید

مشخصات کامل محصول

مشخصات فرش :

کد فرش: dafezan156001

تاریخ قرار گرفتن  فرش در بازار : 01.06.2023 - 1402.03.11

لوکیشن فرش(شهری که فرش در حال حاظر در انجا قرار دارد) : ایران - خراسان شمالی - بجنورد 

نوع فرش : قالیچه ترکمن - فرش شهری 

نام فرش دستباف : قالیچه 2 رو ابریشم ترکمن 

اندازه فرش : 132 * 200 سانتی متر 

نوع نقشه  فرش : عشایری

جنس ریشه  فرش : ابریشم 

جنس پرز فرش :  ابریشم 

رنگ : قهوه ای - سرمه ای 

سن فرش : فرش نو 

توضیحات : فرش تمام ابریشم هست با دو مدل ریشه طلا و ریشه براق فرش ها تمام ابریشم و دورو هستن . فرش های ترکمن هستن و در شهر بجنورد در استان خراسان شمالی بافته شده است .

آشنایی بیشتر با فرش دستباف ابریشم دو رو  : 

استان خراسان یکی از مناطق تاریخی و معروف در ایران است و برخی از بهترین صنایع دستی ایران در این منطقه تولید می‌شوند. یکی از صنایع دستی برجسته استان خراسان، فرش‌های دستباف ابریشم دو رو بافته شده است. این فرش‌ها به دلیل زیبایی، کیفیت بالا و هنر دستبافی متمایز، جزء شاهکارهای هنری ایران به حساب می‌آیند. در این متن ، به معرفی و بررسی فرش‌های دستباف ابریشم دو رو بافته شده در استان خراسان می‌پردازیم.

۱. تاریخچه و ریشه‌های هنر دستبافی ابریشم دو رو:
هنر دستبافی ابریشم  در استان خراسان ریشه‌هایی عمیق دارد که به قرون وسطی بازمی‌گردد. این هنر در طول سالیان بیشتر تکامل یافته و به شکلی منحصر به فرد در این منطقه تبدیل شده است.
۲. فرآیند بافت فرش ابریشم دو رو:
فرش‌های دستباف ابریشم دو رو، از جنس ابریشم بافته می‌شوند و برخلاف فرش‌های ساده، دو روی آنها قابل استفاده است. فرآیند بافت این فرش‌ها شامل مراحلی از قبیل انتخاب طرح، برش و طبقه‌بندی ابریشم، بافت و بسته‌بندی می‌شود.
۳. طرح‌ها و الگوهای مورد استفاده:
در فرش‌های دستباف ابریشم دو رو، از طرح‌ها و الگوهای متنوعی استفاده می‌شود. این طرح‌ها معمولاً شامل گل، اشکال حیوانات ، ترکیبات هندسی و نقوش محلی هستند  که با استفاده از رنگ‌های زیبا و متنوع به زندگی می‌پیوندند.
۴. کاربردها و ارزش فرش‌های دستباف ابریشم دو رو:
فرش‌های دستباف ابریشم دو رو به دلیل زیبایی و کیفیت بالایی که دارند، علاوه بر استفاده در دکوراسیون داخلی منازل، معمولاً در اماکن مذهبی، موزه‌ها و سایر اماکن عمومی نیز استفاده می‌شوند. ارزش این فرش‌ها همچنین در بازار هنر و مزایده‌های هنری بسیار بالاست.
نتیجه‌گیری:
فرش‌های دستباف ابریشم دو رو بافته شده در استان خراسان، نمادی از هنر و صنعت دستی ایرانی است. این فرش‌ها با طرح‌ها و الگوهای خاص، بافت دقیق و استفاده از بهترین مواد ابریشمی، توانسته‌اند جایگاه خاصی در بازار هنر داشته باشند. همچنین، با ارتباط نزدیک با تاریخ و فرهنگ استان خراسان، این فرش‌ها به عنوان یکی از جواهرات هنری این منطقه تلقی می‌شوند.

این فرش توسط فروشندگان آزاد در بازار انلاین فرش دفه زن منتشر شده است . برای اطلاع از موجود بودن این فرش برای فروش و دریافت اطلاعات تکمیلی مانند تغیر قیمت ، امکان دریافت تخفیف ، هزینه ارسال فرش و روش پرداخت  بر روی دکمه ( بازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک ) کیلیک کنید .

ویژگی های محصول

فرش دستباف

منطقه بافت :
مشهد
سبک فرش:
 • فرش شهری
سن:
 • فرش های نو
شکل :
مستطیل
محل فروشگاه عرضه کننده فرش :
خراسان رضوی
نوع نقشه فرش
:
درختی ترنج دار
رنگ :
رنگ قهوه ای
سایز:
150 در 200 سانتی متر

بررسی ها

ستاره ها به صورت میانگین:
0.00 (0 نظر مجموع)
 • 5  ستاره ها
  0
 • 4  ستاره ها
  0
 • 3  ستاره ها
  0
 • 2  ستاره ها
  0
 • 1 ستاره
  0
آیا تجربه استفاده از این محصول را داشته اید؟
نظر خود را در این مورد به ما بگویید و به دیگران در تصمیم گیری درست کمک کنید
نمایش نظراتی با:
5  ستاره ها (0 نظر)
4  ستاره ها (0 نظر)
3  ستاره ها (0 نظر)
2  ستاره ها (0 نظر)
1 ستاره (0 نظر)

هیچ نظری یافت نشد

محصولات دیگر عرضه شده توسط ما

موجود
dafezan1157001
رنگ : رنگ قرمز
موجود
dafezan43002
رنگ : رنگ سرمه ای
موجود
dafezan43001
رنگ : رنگ کرم
-3%
موجود
dafezan430014
رنگ : رنگ کرم
58 میلیون 60 میلیون
موجود
dafezan140001
رنگ : رنگ کرم
موجود
dafezan43008
رنگ : رنگ سرمه ای
موجود
dafezan350001
رنگ : رنگ قرمز پر رنگ (لاکی)
موجود
dafezan350002
رنگ : رنگ قرمز پر رنگ (لاکی)
موجود
dafezan43006
رنگ : رنگ قهوه ای
-20%
موجود
dafezan430016
رنگ : رنگ الوان یا رنگارنگ
4 میلیون 5 میلیون