فرم ثبت نام و عضویت فروشندگان در بازار دفه زن بدون ایجاد فروشگاه

فروشندگانی که تمایل به همکاری با مجموعه بازار فرش انلاین دفه زن را دارند و به هر دلیل تمایل به ایجاد فروشگاه های انلاین در مجموعه ما را ندارند می توانند به روش زیر با ما همکاری کرده و از مزایای بازار فرش انلاین دفه زن برای فروش محصولات خود استفاده نمایند .

در این روش فروشندگان بدون ایجاد فروشگاه در بازار انلان فرش دفه زن از کلیه خدمات ما برای به فروش رساندن فرش های خود به رایگان استفاده می کنند .

خدماتی که شما در این روش دریافت خواهید کرد به شرح زیر است :

  1. انتشار محصولات شما در کلیه شبکه های اجتماعی و سایت های فروشگاهی انلاین ما 
  2. تبلیغ محصولات شما در اینترنت و شبکه های اجتماعی و گوگل 
  3. ارسال  اطلاعات و تصاویر فرش ها و محصولات شما برای خریداران عمده فرش مانند فروشگاه های فروش فرش در داخل وخارج از کشور و دیزاینر ها 
  4. پاسخ گویی به مشتریانی که درخواست محصولات شما را  دارند 
  5. پیگیری روند فروش تا تحویل فرش به مشتری و دریافت و ارسال پول فرش .

تمای این خدمات به رایگان برای محصولات شما انجام می گیرد و شما نیاز نیست  هیچ گونه مبلغی پرداخت نمایید  .

بعد از انجام تمام فرایند های بالا و با فروش محصول شما توسط ما ، ما محصول را از شما تحویل گرفته و برای خریدار ارسال می کنم .

تنها در صورت فروش محصولات شما توسط ما ، مبلغ 7% از هزینه فروش به عنوان کمیسیون شرکت برداشت شده و مابقی پول به شما پرداخت خواهد شد .

توجه : در این روش محصولات شما با نام شرکت و بدون ذکر نام شما در تمام شبکه فروش ما منتشر می گردد و مشتری با ما تماس گرفته و درخواست خرید فرش را می دهد .

در صورت تمایل به همکاری با این روش لطفا فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و روند همکاری آغاز گردد