خرید بسته آپلود آسان محصولات

آپلود  محصولات یکی از مهم ترین و در عین حال دقیق ترین کاری است که مالکین فروشگاه ها باید انجام دهند .

این کار نیازمند داشتن عکس های بسیار خوب در سایز مناسب و با حجم کم بوده و همچنین اطلاعات کافی و جامع برای درج در بخش های متعدد برای محصول را لازم دارد .

ما در بخش آموزش سایت در مورد چگونگی آپلود محصولات به طور مفصل توضیحات لازم را به همراه عکس و تصویر برای شما قرار داده ایم و توصیه می کنیم که این مطالب را به دقت مرور کنید .

برای بازدید از بخش آموزشی  به شکل زیر عمل کنید :

در نوار ابزار اصلی سایت که در شکل زیر با کادر قرمز مشخص شده است بر روی ایکونی که با بیضی زرد رنگ مشخص شده کلیک کنید تا گزینه های دیگر این نوار ابزار برای شما به نمایش در بیاید.


بعد از کلیک بر روی گزینه مورد نظز ،نوار ابزار به شکل زیر تغییر کرده و گزینه های جدید در دسترس شما قرار می گیرد.در اینجا از بین گزینه های جدید بر روی گزینه آموزش که با کادر سبز مشخص شده است کلیک کنید تا لیست موارد آموزشی برای شما باز گردد.


حالا می توانید لیست موارد آموزشی را مشاهده کرده و بخش مورد نیاز خود را پیدا و مطالعه نمایید.در اینجا صفحه روش آپلود محصولات مد نظر ما می باشد که با کلیک بر روی آن تمام مطالب لازم جهت آپلود کامل محصول در آن قید شده است.


همچنین می توانید با کلیک بر روی این متن به صفحه آموزشی آپلود محصولات مراجعه نمایید.

آپلود محصولات کار سخت و دشواری نیست و شما می توانید با مطالعه بخش آموزشی ، خود محصولات خود را در فروشگاه و سایت آپلود نمایید . اما در برخی مواقع ، بعضی ار فروشندگان به دلیل در دسترس نبودن کامپیوتر و یا نداشتن زمان کافی برای اضافه کردن محصولات و یا تمایل به اضافه کردن محصولات به صورت کاملا حرفه ای و دقیق ، تمایل دارند این کار توسط افراد حرفه ای انجام گیرد .

به همین دلیل ما این بسته خدماتی را طراحی نمودیم تا فروشندگان عزیزی که بنا به هر دلیل تمایل دارند شخص دیگری محصولات آنها را در  به صورت کاملا حرفه ای در فروشگاه قرار دهد ، بتوانند با خرید این بسته تمام پروسه آپلود محصولات را به تیم ما واگذار نمایند.

این بسته شامل موارد زیر می باشد:

 1. تنظیم ابعاد تصاویر محصولات 
 2. کاهش حجم تصاویر محصولات بدون افت کیفیت 
 3. تنطیم رده بندی ها  محصولات  که شامل محل فروشگاه عرضه کننده فرش - سبک فرش -منطقه بافت فرش  - قیمت فرش - شکل فرش -سایز فرش - سن فرش - رنگ فرش - جنس فرش و جفت بودن فرش و ... 
 4. تنظیم زیر گروه های هر رده بندی
 5. وارد کردن مشخصات کلی فرش مانند قیمت و شرح فرش و ..
 6. آپلود تصاویر محصول 
 7. تنظیمات سئو و کلمات کلیدی و تنطیمات موتور های جستجو مانند گوگل برای محصول 
 8. تنظیم لینک آدرس محصول 
 9. تنظیم تخفیفات محصول 
 10. تنطیم ویژگی ها و فیلتر های محصول 
 11. تنظیم برچسب های و کلمات کلیدی داخلی برای جستجو در سایت برای محصول

با خرید بسته آپلود آسان محصولات شما تمام این خدمات را برای محصولات خود دریافت خواهید کرد .

هزینه بسته  آپلود آسان محصولات:

هزینه این بسته به تعداد محصولات شما وابسته می باشد 

برای دریافت این خدمات برای هر محصول شما باید مبلغ 8000 تومان پرداخت نمایید .

به طور مثال اگر شما می خواهید در فروشگاه خود 30 محصول قرار دهید هزینه بسته آپلود آسان محصولات برای فروشگاه شما معادل 240000 تومان می باشد.( 30*8000 = 240000 )

برای دریافت این خدمات شما می توانید به  سرپرست بازار در بخش مدیریت فروشگاه خود پیام داده و یا به واتساپ ما به شما ره 00995514000539 پیام ارسال کنید .

بعد از ارسال پیام ، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و مراحل آپلود محصولات شما را آغاز خواهند کرد .

تنها کاری که شما بعد از خرید بسته آپلود آسان محصولات باید انجام دهید ،ارسال عکس های محصولات خود و لیست مشخصات و توصیحات محصولات برای ما می باشد که این موارد به طور کامل توسط همکاران ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما را راهنمایی خواهند کرد .