فروشگاه:
فروشگاه های فرش در تهران
با فروشنده تماس بگیرید

شما در این بخش می‌توانید فرش‌هایی که برای فروش در استان تهران عرضه شده‌اند را مشاهده کنید. فروشندگان این فرش‌ها همگی در استان تهران حضور دارند و این فرش‌ها در حال حاضر در استان تهران موجود و آماده فروش هستند.

خریدارانی که در استان تهران سکونت دارند یا می‌توانند برای بازدید و تحویل گرفتن فرش به استان تهران مراجعه کنند، می‌توانند با هماهنگی بازار آنلاین فرش دستباف دَفّه‌زن برای بازدید حضوری از این فرش‌ها اقدام کنند. همچنین، می‌توانند با استفاده از خدمات ارسال رایگان در استان تهران، این فرش‌ها را درب منزل خود تحویل گرفته و یا در منزل پرو کنند.

خریداران خارج از استان تهران نیز می‌توانند از طریق بازار آنلاین فرش دستباف دَفّه‌زن با فروشندگان این فرش‌ها ارتباط برقرار کرده و اقدام به خرید کنند. هزینه ارسال این فرش‌ها در داخل استان تهران رایگان است. هزینه ارسال برای خارج از استان تهران با توجه به نوع، وزن، تعداد فرش مورد نیاز و آدرس شما محاسبه و به اطلاع شما خواهد رسید.

چنانچه در مورد این فرش‌ها سوالی دارید یا تمایل به دریافت عکس و فیلم‌های بیشتر از این محصولات دارید، می‌توانید با انتخاب محصول مورد نظر خود وارد بخش مشخصات محصول شده و بر روی گزینه "بازدید و ثبت سفارش با یک کلیک" کلیک کرده و شماره تلفن و نام خود را وارد کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی بازار در اولین فرصت با شما تماس گرفته و شما را در مورد فرش موردنظر راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس
استان تهران تهران, تهران Islamic Republic of Iran
00995514000539