روش خرید محصول و ثبت سفارش فرش توسط مشتریان و خریداران فرش

چطور فرش مورد نظر خود را سفارش دهم ؟

این اصلی ترین سوال برای خرید یک فرش در بازار دفه زن می باشد که در این صفحه قصد داریم به آن پرداخته و تمام مراحل را به شکلی بسیار ساده و به همراه تصاویر برای شما شرح دهیم.

هدف اصلی بازار فرش دفه زن ایجاد ارتباط مستقیم بین خریدار و فروشنده بوده و سعی دارد با حذف واسطه ها امکان ایجاد یک خرید خوب و مقرون به صرفه را برای خریداران فراهم کند به صورتی که حتی خود  بازار دفه زن هم واسطه ای بین خریدار و فروشنده نبوده و خریدار در بازار فرش دفه زن به شکل کاملا مستقیم با فروشنده اصلی فرش در ارتباز خواهد بود .

آغاز روند سفارش محصول:

در ابتدا باید روشن کنیم که در بازار دفه هیچ گونه وجهی مبادله نمی گردد و شرایط پرداخت و نقل و انتقال پول کاملا به صورت خصوصی و بین خریدار و فروشنده انجام خواهد شد .

به همین دلیل پروسه ثبت سفارش در بازار بسیار کوتاه و راحت می باشد و بازار تنها خریدار و فروشنده را با هم آشنا کرده و فروشنده و خریدار با انجام توافقات لازم با یکدیگر اقدامن به خرید و فروش می کنند .

پس خریدار تنها لارم است تا اقدام به ثبت سفارس برای یک محصول  نماید و بعد از آن فروشنده با خریدار تماس گرفته و یا پیام داده و شرایط محصول خود را به صورت کامل برای خریدار شرح داده و برای بازدید و تست محصول و شرایط پرداخت با خریدار هماهنگی های لازم را به عمل خواهد آورد .

ثبت سفارش برای محصولات به چه معنی است :

شما می توانید در هر قسمت از بازار ( هم در قسمت اصلی بازار دفه زن و هم در تمام فروشگاه های شخصی و زیر مجموعه بازار دفه زن ) که محصولی را مشاهده کردید و از آن خوشتان آمد برای دریافت اطلاعات بیشتر و صحبت با مالک محصول اقدام به ثبت سفارش و یا درخواست تماس و یا ارسال پیام برای مالک محصول نمایید .

نکته : در هر 3 حالت شما هیچ اجباری به خرید ندارید و در هیچ کدام از موارد نیاز به پرداخت وجه نمی باشد . 

شما با ثبت سفارش به هر طریق (درخوایت تماس یا ارسال پیام برای فروشنده ) تنها اعلام کرده این که به این محصول علاقه داشته و تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و صحبت با مالک محصول را دارید .

روند ثبت سفارش یا درخواست تماس :

برای ثبت سفارش و در خواست تماس از طرف مالک محصول ، در هر قسمت از سایت اصلی و با فروشگاه های زیر مجموعه در سایت ، بر روی گزینه که با تصویر انگشت نشان داده شده است کیلیک کنید . ( گزینه ای که با دایره سبز رنگ در تصویر زیر مشخص شده است)


با لمس گزینه انگشت ، پنجره ای برای شما باز خواهد شد( بازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک ) که از شما می خواهد تا نام و نام خانوادگی و شماره تماس به همراه کد و یا ایمیل خود را وارد کنید .


پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده کلید ارسال را فشار دهید.


با زدن کلید ارسال این اطلاعات شما برای مالک فرش ارسال شده و پیامی مانند تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد که اعلام می کند پیام شما دریافت و مدیر فروشگاه به زودی با شما تماس می گیرد .بنا بر این  در اولین فرصت مالک فرش با شما تماس گرفته و در مورد محصول مورد نظر شما اطلاعات تکمیلی را ارائه می نماید و روند خرید در صورت تمایل شما بین شما و مالک فرش انجام خواهد گرفت.


روند ثبت درخواست به همین سادگی  به پایان رسید .

شما همچنین می توانید در صفحه هر محصول نیز درخواست خود را ارسال نمایید . روند کار درست مانند مراحل بالا می باشد .

بر روی گزینه یازدید و ثبت سفارش با یک کیلیک ، کیلیک کنید .


درپمجره باز شده ،  نام و نام خانوادگی و شماره تماس به همراه کد و یا ایمیل خود را وارد کنید  و کلید ارسال را بزنید.


پیامی تحت عنوان ( درخواست تماس شما دریافت شد و مدیر به زودی با شما تماس خواهد گرفت) را دریافت خواهید کرد که به منزله ثبت درخواست تماس شما بوده و روند ثبت سفارش شما به پایان رسیده است.تنها کافیست تا صبر کرده تا از طرف مالک محصول با شما تماس گرفته شود.


ارتباط با مالک فروشگاه عرضه مننده فرش :

در برخی موارد شما تمایل دارید تا با مالک فروشگاه صحبت کنید . برای این منظور می توانید شماره تماس مالک فروشگاه را در بخش در باره ما و یا در بخش شرح مشاهده کرده و با مالک فروشگاه تماس بگیرید .

همچنین می توانید از بخش با فروشنده تماس بگیرید که در بالای هر فروشگاه وجود دارد استفاده کنید .


با کیلیک بر روی این گزینه پنجره ای برای شما باز می گردد و از شما می خواهد تا برای دریافت پاسخ فروشنده ، در سیستم عصو شوید و یا اگر قبلا عضو شده اید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. 


بعد از وارد کردن ایمیل و رمز عبور و یا عضویت در سیستم ، پنجره ای برای شما باز خواهد شد و می توانید متن پیام خود را در آن وارد کنید. و کلید ارسال را بزنید .


بعد از ارسال این پیام ، سیستم به شما اعلام میکند که پیام شما دریافت شد و شما می توانید جواب آن را بعد از ارسال توسط مالک فروشگاه ، در مرکز پیام حساب کاربری خود مشاهده کنید .این پیام بلافاصله برای مدیر فروشگاه مالک کحصول ارسال و آنها در اولین فرصت به شما پاسخ خواهند داد.


سئوال در مورد محصول :

در برخی مواقع شما تمایل دارید سئوالی را در باره محصول از مالک فرش بپرسید .

برای این منظور بر روی گزینه پرسیدن سوال که در تصویر مشخص شده کیلیک کنید .


مشخصات حساب کاربری خود را وارد و یا عضو سایت شده و حساب کاربری ایجاد کنید.


بعد از غضویت ، سوال خود را نوشته و کلید ارسال را بزنید.


با مشاهده پیام شایت مینی بر ارسال سوال شما برای مالک فروشگاه ،تنها کافیست تا منتظر دریافت جواب از طرف مالک فروشگاه در بخش پیام های حساب کاربری خود باشید .


برای آشنایی با مزایای استفاده از سایت دفه زن برای مشتریان ، اینجا را کیلیک کنید .