در این قسمت شما می توانید انواع فرش های دستباف  و سایت های فروشگاهی فروشندگان فرش دستبافی را  که در استان  گلستان  می باشند و در بازار فرش دستباف دفه زن نیز عضو هستند ، مشاهده کنید  .

شما می توانید وبسایت فروشگاهی این فروشندگان  ، محصولات و انواع فرش های دستباف آنها به همراه مشخصات و قیمت فرش ها ، آدرس فروشگاه و تلفن فروشگاه ،شرایط فروش فرش ، نقشه فروشگاه  در گوگل و خلاصه ای از روش کاری و سوابق فروشگاه های فرش دستباف را در این بخش ببینید .

همچنین می توانید از طریق شماره موبایل فروشندگان ، با آنها تماس گرفته و در مورد فرش ها و مشخصات آنها و شرایط فروش آنها اطلاع کسب کنید.

شهرستانهایی که در این قسمت به عنوان شهرستانهای استان گلستان طبقه بندی شده وانواع محصولات و فروشگاه ها و فرش های دستبافت آنها در این بخش عرضه می گردد عبارتند از :

 بندر گز ، کرد کوی ، ترکمن ، گرگان ، آق قلا ، علی آباد ، رامین ، گنبد کاووس ، آزاد شهر ، مینو دشت ، کلاله 

اگر در این دسته بندی شما محصولی را مشاهده نکردید به این معنی می باشد که تا به امروز فروشگاهی در این منطقه به عضویت سایت دفه زن در نیامده است و در این صورت شما می توانید از بخش تماس با ما ، (برای ورود به بخش تماس با ما بر روی این قسمت کیلیک کنید) در مورد فرشی که تمایل به خرید آن را دارید برای ما پیام گذاشته و ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید تا در اولین فرصت فروشگاهی را که فرش مورد نظر شما را داشته و از نظر قیمت فرش و فاصله فروشگاه با شما در بهترین شرایط می باشد به شما معرفی کنیم .

شما همچنین می توانید لیستی از فروشگاه های فرش دستباف را که در این استانها می باشند و در قسمت پیج اینستاگرام ما عضو بوده ولی در سایت عضو نمی باشند مشاهده کرده و از طریق اطلاعات تماس آنها با این فروشگاه ها ارتباط بر قرار کنید .

برای دسترسی به لیست فروشگاه های فرش دستباف عضو پیج اینستاگرام دفه زن در استان گلستان و مشاهده تلفن فروشگاه و آدرس فروشگاه و پیج اینستاگرام فروشگاه اینجا را کیلیک کنید .