هدایای رایگان برای فروشندگان

هدایای رایگان برای فروشندگان فرش دستباف در بازار دفه زن 

مدیریت مجموعه دفه زن برای  فروشندگان فرش دستباف که بخواهند در مجموعه دفه زن فعالیت  کنند هدایای ویژه ای در نظر گرفته است. 

برخی از این هدایا عمومی  بوده و بدون محدودیت زمانی می باشد و همه فروشندگان می توانند در هر زمان که خانواده دفه زن بپیوندند از آن بهره مند گردند و در این بخش به آنها می پردازیم و برخی از آنها به صورت فصلی و موقت می باشد که در بخش اخبار بازار در زمان های مختلف اجرایی شده و اطلاع رسانی می گردد .

هدایای دائمی مجموعه دفه زن برای فروشندگان فرش دستباف :

هدیه نقدی :تمام فروشندگانی که عضو پیج اینستاگرام مجموعه دفه زن می باشند ، 150 هزار تومان شارژ رایگان برای سا یت هدیه خواهند گرفت که این مبلغ مشتقیما به حساب کاربری آنها در سایت واریز می گردد و این فروشندگان می توانند جهت پرداخت هزینه شارژ سایت خود از این مبلغ استفاده نمایند.

بر طبق تعرفه های سایت ،بسته های فروشگاهی به قرار زیر است :

  •  فروشندگانی که دارای 1 تا 10 محصول می باشند می توانند از بسته رایگان مجموعه استفاده نمایند . این فروشندگان از فروشگاه مستقل برخوردار نمی باشند و از دسته بندی ها و بنر های تبلیعاتی و لندینگ پیج مجزا برخوردار نمی باشند .
  • فروشندگانی که دارای 10 تا 30 محصول می باشند می توانند از 50 هزار تومانی  مجموعه استفاده نمایند . این فروشندگان از فروشگاه مستقل برخوردار می باشند و از دسته بندی ها و بنر های تبلیعاتی و لندینگ پیج مجزا برخوردار هستند .
  • فروشندگانی که دارای 30 تا 100 محصول می باشند می توانند از 100 هزار تومانی  مجموعه استفاده نمایند . این فروشندگان از فروشگاه مستقل برخوردار می باشند و از دسته بندی ها و بنر های تبلیعاتی و لندینگ پیج مجزا برخوردار هستند .
  • فروشندگانی که دارای 100 تا 200 محصول می باشند می توانند از 150 هزار تومانی  مجموعه استفاده نمایند . این فروشندگان از فروشگاه مستقل برخوردار می باشند و از دسته بندی ها و بنر های تبلیعاتی و لندینگ پیج مجزا برخوردار هستند .

بنار بر این اگر به طور مثال فروشنده ای بسته 50 هزار تومانی را انتخاب کنند ،با استفاده از این هدیه می توانند به مدت 3 ماه به صورت رایگان از سایت خود استفاده نمایند.

اگر فروشنده ای قصد اضافه شدن در بازار دفه زن و ایجاد فروشگاه شخصی برای خود را داشته باشد ولی تا به حال عضو اینستاگرام ئفه زن نشده باشد ،برای استفاده از این هدیه باید به پیج اینستاگرام مجموعه مراجعه کرده و درخواست عضویت در آن را به ادمین پیج ارائه دهید. (عضویت در اینستاگرام ما رایگان می باشد و مزایای خود را دارد)

برای مراجعه به اینستاگرام دفه زن اینجا را کلیک کنید.

ورود محصولات به بخش شاپ اینستاگرام فارسی :


فروشگاه اینستا گرام قابلیت بسیار خوب و ویژه ای برای فروش مستقیم محصولات در اینستاگرام را فراهم کرده است . بدین ترتیب که شما می‌توانید محصولات خود را در پست‌ها، استوری‌ها، بخش فروشگاه (که جدیدا به اینستاگرام اضافه شده) با دیگران به اشتراک بگذارید و کاربران را به شکل مستقیم برای خرید محصول به سایت خود هدایت کنید.

از مزایای فروشگاه اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • راحتی کاربران برای خرید محصول : مشتریان این فرصت را دارند که هم‌زمان که در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخند، کالاهای مدنظر خود را انتخاب کرده و بخرند. آن‌ها مجبور نیستند محصول را بیرون از اینستاگرام جست‌وجو کنند.
  • تگ قیمت و ارائه محصول به مشتریان فراوان : با بیش از ۵۰۰میلیون کاربر که روزانه از اینستاگرام استفاده می‌کنند، این شبکه بهترین مکان برای ارائه محصول است. با پست‌های دارای تگ قیمت، شما شانس بیشتری برای تبدیل‌ بازدیدکننده به مشتری را دارید؛ به این دلیل که محتوای بصری یا تصویری توجه کاربرانی را که به تصاویر و فیلم‌ها عادت دارند، جلب می‌کند. پست‌های دارای تگ خرید امکان تبدیل را بیشتر می‌کنند.
  • کوتاه کردن سفر مشتری : خرید از اینستاگرام مزیت‌های مهمی برای شرکت‌هایی دارد که محصولات فیزیکی خود را به فروش می‌رسانند. مشتریان با دیدن پست محصول شما در اینستاگرام بدون نیاز به خارج شدن از اینستا گرام و در لحظه می توانند محصول شما را انتخاب و ثبت سفارش نمایند.
  • قابلیت پیدا کردن  آسان محصول : معملا  با محصولاتی مواجه می شویم که در رسانه های اجتماعی ما را مجذوب خود می کند، برای همه ما این اتفاق می افتد. با این حال، هیچ لینک یا دستورالعملی وجود ندارد که از کجا می توانیم آن را بخریم و بعداً نمی توانیم محصول را در جای دیگری پیدا کنیم. اما با فروشگاه اینستاگرام، قابلیت کشف محصول برای کاربران بسیار آسان می شود، زیرا آنها می توانند با کلیک بر روی برچسب های قابل خرید، جزئیات و قیمت محصولات را در زمان واقعی برای تصمیم گیری خرید بررسی کنند.

مدیریت مجموعه دفه زن برای فروشندگانی که در بازار دفه زن اقدام به ایجاد فروشگاه نمایند این امکان را فراهم کرده تا با استفاده از قابلیت فروشگاه اینستاگرام پیج دفه زن ، محصولات خود را در این بخش از اینستاگرام نیز وارد کرده و به مشتریان بلقوه این بخش از این شبکه مجازی قدرتمند نیز دسترسی پیدا کرده و آنها را جذب محصول و فروشگاه خود نموده و محصول خود را به فروش برسانند.

انتشار محصولات در شبکه های اجتماعی خارج از ایران به زبان های دیگر و بازار یابی این محصولات در خارج از ایران :


شرکت MODI  علاوه بر ایجاد بازار انلاین دفه زن و مجموعه فروشگاه های مرتبط با آن و پیج اینستاگرام دفه زن که مجموعه بزرگی از فروشندگان فرش دستباف در تمام ایران در آن عضویت دارند مالکیت ومدیریت سایت و شبکه های اجتماعی زیر را نیز بر عهده دارد . 

 فروشگاه انلاین به زبان انگلیسی و گرجی و روسی 

اینستاگرام به زبان  عربی 

اینستاگرام به زبان  روسی 

اینستاگرام به زبان  ژاپنی 

اینستاگرام به زبان اینگلیسی 

فیسبوک به زبان روسی 

فیسبوک به زبان گرجی  

پینترست به زبان انگلیسی

یوتیوب به زبان انگلیسی

وی کی به زبان روسی 

تیم بازار یابی مجموعه دفه زن از بین محصولات  فروشندگانی را که در بازار دفه زن اقدام به ایجاد فروشگاه نمایند و فروشگاه خود را به شکل فعال مدیریت کرده و به روز رسانی مدام داشته باشند ، مواردی را انتخاب و اقدام به انتشار این محصولات در پیج ها و فروشگاه های خارج از ایران می نماید و به این وسیله در جهت بازار یابی و فروش محصولات این فروشندگان در خارج از ایران نیز فعالیت می کند .