فرم ارسال مشخصات محصول از طرف فروشندگان

تمام فروشندگان و تولید کنندگان فرش دستباف می توانند از طریق این فرم محصولات خود را برای قرار دادن در بازار انلاین فرش دستباف دفه زن برای ما ارسال کنند .

برای ارسال مشخصات محصول خود برای قرار گرفتن در بین محصولات عرضه شده در بازارآنلاین فرش دفه زن به موارد زیر توجه کنید .

1 - تکمیل بخش هایی که در فرم با علامت ستاره قرمز رنگ * مشخص شده

این بخش ها باید در فرم تکمیل گردد و تکمیل مواردی که ستاره ندارد اختیاری می باشد اما هر چه اطلاعات ارسالی از طرف شما بیشتر و دقیق تر باشد محصول شما در گروه های بیشتری به نمایش در خواهد آمد و احتمال فروش آن بیشتر خواهد شد .

2 - ارسال عکس با کیفیت مطلوب 

برای ارسال عکس بر روی کلمه (بارگذاری فایل) کیلیک کرده و از گالری گوشی و یا کامپیوتر عکس مورد نظر خود را انتخاب کنید . سعی کنید عکس های با کیفیت از محصولات خود تهیه کنید به طوری که عکس ها ، بخش های مختلف محصول را به نمایش گذاشته باشد و محصول را از زوایای مختلف نشان دهد (از بالا به پایین - از پائین به بالا - از پهلو - از پشت -از نزدیک ). عکس باکیفیت در بالا بردن تعداد  بازدید محصول در سایت و فروش آن بسیار موثر است . ارسال 1 عکس الزامی است و شما می توانید تا 4 عکس از محصول خود را برای ما ارسال کنید .

3 - نیاز به راهنمایی بیشتر 

پس از تکمیل موارد خواسته شده در فرم زیر بر روی دکمه ارسال کیلیک کنید.این امر با توجه به اندازه عکس های ارسالی توسط شما ممکن است کمی زمان بر باشد به همین دلیل باید تا تکمیل روند ارسال و مشاهده پیام ارسال موفق صبر کنید .در صورت بروز مشکل در ارسال و یا مواردی دیگر می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق فرم تماس با ما  ارتباط بر قرار کنید و یا اینجا را کیلیک کنید .