درباره ما

درباره شرکت ما بیشتر بدانید

درباره شرکت ما بیشتر بدانید
 شروع فعالیت ما در بخش تولید و فروش و صادرات فرش دستباف به سال 1337 باز می گردد.در این سال حاج آقا محمد داود آبادی  که جوانی اهل استان  مرکزی و شهر اراک بود اقدام به خرید فرش های اراک و فراهان در روستا ها و کارگاه های بافندگی فرش در منطقه اراک و فراهان نموده و با ارسال آنها به تهران و فروش آنها در تهران فعالیت خود را در این بخش آغاز نمود.
در سالهای بعد و با گسترش فعالیت اقدام به ایجاد شعب جدید در تهران نمودند.
و بعد از چند سال شعبه عربی در شهر دبی افتتاح کردید.
با توجه به چالشها و فراز و فرود ها و تغیرات قوانین ،شعبه عربی در سال 1370 بسته شده و صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس از ایران صورت می گرفت.
در این زمان صادرات به اروپا و اندونری و مالزی در دستور کار قرار داشت و شرکت در این بخش ها فعالیت بیشتری را انجام می داد.
بعد از تغیرات ایحاد شده به واسطه مشکلات بین المللی و نقل و انتقالات بانکی ،شرکت بر آن شد تا شعبه ای مجزا  دو ملیتی در خارج از ایران ایجاد کرده تا بتواند جوابگوی نیاز های شرکت باشد.
 به همین دلیل شعبه گرجستان در شال 2018 آعاز به کار کرد و با توجه به تعیرات بازار فروش و نیاز بازار به روش های نوین بازار یابی و فروش ،فعالیت شرکت در زمینه بازار یانی و فروش انلاین فرش دستباف در دستور کار شرکت قرار گرفت .
در همین راستا شرکت با ایجاد پلت فرم های متنوع و تست انواع روش ها اقدام به بازاریابی و فروش محصولات خود داشت و از این فعالیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1 - ایجاد بزرگ ترین پیج تحصصی فرش دستباف ایرانی در  فیسبوک به زبان گرجی در کشور گرجستان  
2- ایجاد فروشگاه انلاین برای فروش فرش دستباف به سه زبان انگلیسی و گرجی و روسی
3- عقد قرار داد همکاری با انواع شرکت های بین المللی در زمینه حمل و ارسال فرش از متدا گرجستان به تمام کشور های دنیا
4 - عقد قرار داد با بانک های گرجی و بین المللی برای نقل و انتفالات مالی فروش های بین المللی 
در حال حاظر شرکت ما بر آن شده است تا با ایجاد یک بازارتخصصی برای فرش دستباف ایرانی در کشور ایران ،از تمام فروشندگان فرش دستباف ایرانی دعوت کند که با حضور در این بازار و ارائه محصولات خود ،علاوه بر جذب مشتریان داخلی در ایران ، محصولات خود را به مشتریان و فروشندگان فرش دستباف ایرانی در تمام نقاط دنیا ارائه نمایند .