فرش های دایره شکل

در این بخش از بازار انلاین فرش دستباف دفه زن فرش هایی را که به شکل دایره  می باشند و توسط فروشندگان و تولید کنندگان فرش دستباف در بازار انلاین فرش دستباف دفه زن منتشر شده اند دسته بندی شده است .شما در اینجا می توانید تمام فرش های که دارای شکل دایره یا گرد می باشند را در اندازه های گوناگون در بازار ارئه شده اند را مشاهده کنید.

برای آشنایی با ویژگی های فرش های دستباف دایره یا گرد  به نقش آنها  در انواع مختلفی از دکوراسیون‌ها می پردازم :

فرش‌های گرد، به عنوان یک عنصر دکوراتیو در فضاهای مختلف، ویژگی‌های متعددی دارند که می‌تواند به تزیین و افزایش زیبایی فضا کمک کند. برخی از ویژگی‌های آنها شامل موارد زیر می‌شود:

1 - شکل گرد: 

فرش‌های گرد به دلیل شکل هندسی‌شان، قابلیت ایجاد تعادل و هماهنگی در فضا را دارند. آنها می‌توانند فضایی با احساس حرکت و پویایی را ایجاد کنند.

2 - طرح و رنگ:

این نوع فرش‌ها معمولاً طرحات و رنگ‌های چشم‌گیر و جذابی دارند که می‌توانند نقطه تمرکز و جلب توجه در دکوراسیون باشند.

3 - اندازه:

به دلیل شکل گردشان، معمولاً به راحتی می‌توانند در فضاهای کوچک‌تر نیز جا بیفتند و کمک به ایجاد احساس فضا وسیع‌تر کنند.

4 - نرمی و راحتی:

فرش‌های گرد معمولاً از مواد نرم و لطیفی ساخته شده‌اند که راه را برای گذراندن اوقات راحت و لذت بخش می‌کنند.

5 - ایجاد جو گرم و دوستانه:

شکل گرد فرش می‌تواند جوی دوستانه و مهمان‌نواز در فضا ایجاد کند، زیرا معمولاً افراد را به اطراف فرش جمع می‌کند.

6 - پوشش دادن نقاط ضعیف فضا:

در برخی موارد، استفاده از یک فرش گرد می‌تواند کمک کند تا نقاط ضعف یا ناهماهنگی‌های دکوراسیونی در فضا را پوشش دهد.

به طور کلی، فرش‌های گرد می‌توانند به عنوان یک عنصر دکوراتیو موثر و جذاب برای فضاهای مختلف استفاده شوند و به ایجاد زیبایی و کفایت در دکوراسیون کمک کنند.

همانطور که عنوان شد فرش  گرد در دکوراسیون منزل یکی از عناصر تأثیرگذار و زیبا در دکوراسیون خانگی، فرش گرد است که استفاده از آن نسبت به گذشته رواج بیشتری پیدا کرده و جایگاه ویژه‌ای در چیدمان خانه‌های امروزی دارد. امروزه، محبوبیت فرش گرد بسیار زیاد است و رنگ و طرح‌های متنوع آن در انواع سبک‌های دکوراسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از افراد با این مسئله مواجه هستند که کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل به چه صورت باید باشد؟

در پاسخ به این سوال می‌توان گفت بافت فرش گرد و طرح‌های آن به گونه‌ای است که می‌توان در انواع مختلف دکوراسیون‌ها و برای محیط‌های خاص در خانه، که به‌دنبال ایجاد فضای متفاوت در آن هستید، از آنها استفاده کرد؛ همچنین فرش گرد می‌تواند یک عنصر دکوراتیو در کنار سایر قالی‌های کلاسیک و بزرگ باشد. در ادامه، درباره فرش گرد ماشینی صحبت می‌کنیم و به این سوال پاسخ می‌دهیم که فرش گرد را در کجا استفاده کنیم؟

کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل مهم‌ترین کاربرد فرش در دکوراسیون منزل به خانه‌های مدرن اختصاص دارد و امروزه در اکثر چیدمان‌های مدرن از این نوع قالی‌ها استفاده می‌شود؛ همچنین استفاده از فرش گرد ماشینی برای قسمت‌های مختلف خانه مانند آشپزخانه، سالن پذیرایی و اتاق‌ها، رواج بیشتری دارد. 

 انواع کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل :

1 - ایجاد یک فضای مجزا:

در خانه‌هایی که متراژ آن‌ها زیاد است، تمام اجزای دکوراسیون یکدست به نظر می‌رسند. در نتیجه، اگر قصد جدا کردن قسمت‌های مختلف را از یکدیگر داشته باشید، می‌توانید از فرش گرد استفاده کنید. در واقع، یک کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل ایجاد فضای شخصی مانند محل مطالعه یا نشیمن است؛ همچنین می‌توان در کنار شومینه و با استفاده از یک صندلی تک نفره، این فضای شخصی را ایجاد کرد که انواع سایز فرش گرد برای استفاده در این محیط‌ها وجود دارد.

2 - بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا:

طراحان دکوراسیون همواره در پی آن هستند تا کمبود فضا در خانه را پوشش دهند. استفاده از فرش گرد باعث می‌شود محیط بیش از اندازه واقعی آن به نظر برسد و در واقع یک کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل، رسیدن به این هدف است. استفاده از انواع فرش گرد باعث می‌شود محیط منظم‌تر شده و بیننده هنگام توجه به منحنی‌های فرش، به اجسام دیگر موجود در محیط نیز توجه خواهد کرد.

3 - طراحی چیدمان مدرن:

هنگام خرید فرش ماشینی مدرن ایرانی، برای استفاده در چیدمان مدرن، فرش‌های گرد بیشتر از سایر قالی‌ها جلب توجه می‌کنند. در واقع می‌توان گفت کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل مدرن، بسیار زیاد است. در دکوراسیون‌های سنتی از انواع فرش مربع و مستطیل استفاده می‌شود که تفاوت چندانی میان آنها نیست و فقط طرح و رنگ فرش عوض می‌شود. همچنین استفاده از فرش گرد، جذابیت محیط را نیز بهبود بخشیده و افزایش می‌دهد.

4 - فرش گرد آشپزخانه:

یکی از مهمترین فضاها برای استفاده از فرش گرد، آشپزخانه است که بطور معمول فضای کوچکی دارد و استفاده از این فرش می‌تواند ظاهر آن را بزرگتر نشان دهد. طرح این فرش باید با سایر لوازم آشپزخانه مانند کابینت‌ها، سبک چیدمان و نورپردازی آن هماهنگ باشد. می‌توان از انواع فرش گرد فانتزی برای این محیط‌ها استفاده کرد.

در کجا فرش گرد را استفاده کنیم؟

تنوع زیاد فرش گرد باعث شده به راحتی بتوان از آن در محیط‌های گوناگون خانه استفاده کرد. کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل باعث ایجاد یک فضای اشرافی و لوکس در محیط می‌شود. سالن پذیرایی، اتاق ناهارخوری، قسمت ورودی خانه، اتاق کودک، سالن پذیرایی، محیط آشپزخانه و... مکان‌های مناسبی برای استفاده از فرش گرد در خانه هستند. همچنین فرش کلاسیک گرد می‌تواند در خانه‌های سبک سنتی نیز استفاده شود و طرح‌های فرش گرد ماشینی مدرن، برای استفاده در چیدمان مدرن مناسب است.

نکات مهم در خرید فرش گرد علاوه بر بررسی کاربرد فرش گرد در دکوراسیون منزل، باید برخی از نکات را برای خرید فرش ماشینی مدرن گرد نیز توجه داشته باشید:

1 . بررسی کیفیت:

بطور معمول، فرش‌هایی که بافت محکم و تار و پود با کیفیتی دارند، عمر آنها نیز طولانی‌تر است.

2 . انطباق رنگ و طرح:

در هنگام خرید فرش، رنگ و طرح آن را متناسب با دکوراسیون خانه انتخاب کنید.

3 . انتخاب مکان معتبر:

برای خرید فرش، به برندهای معروف و فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت و اصالت محصول اطمینان داشته باشید.

4 . مدیریت بودجه:

بررسی قیمت فرش گرد می‌تواند به شما کمک کند تا متناسب با بودجه خودتان، خرید مقرون به صرفه ای داشته باشید.


عوامل موثر بر قیمت فرش گرد هنگام خرید فرش گرد، عوامل مختلفی می‌تواند بر قیمت آن تأثیر داشته باشد. مهمترین این عوامل شامل:


1-  نوع الیاف: استفاده از الیاف طبیعی باعث افزایش قیمت فرش می‌شود.

2 - ابعاد و سایز: قیمت فرش گرد سایز بزرگتر در مقایسه با فرش گرد سایز کوچک، بیشتر است.

3 - برند: برندهای معروف ممکن است قیمت بیشتری داشته باشند.

4 - عرضه و تقاضا: عوامل بازاری نیز می‌توانند بر قیمت فرش تأثیر بگذارند.

این نکات را در نظر داشته باشید تا خریدی مناسب و هوشمندانه انجام دهید و از فرش گرد خود بهترین استفاده را ببرید.


اگر در این بخش محصولی را مشاهده نمی کنید  به این معنی می باشد که تا به امروز ، فروشندگان فرش که با بازار انلاین فرش دستباف دفه زن همکاری می کنند فرش هایی با شکل دایره یا گرد  را در بازار عرضه نکرده اند .

در این صورت شما می توانید از بخش تماس با ما ، (برای ورود به بخش تماس با ما بر روی این قسمت کیلیک کنید) در مورد فرشی که تمایل به خرید آن را دارید برای ما پیام گذاشته  شماره تماس خود  یا ایمیل خود را وارد کنید تا در اولین فرصت فروشگاهی را که فرش مورد نظر شما را داشته و از نظر قیمت فرش و فاصله فروشگاه با شما در بهترین شرایط می باشد به شما معرفی کنیم .

اگر در این دسته بندی محصول مطابق با سلیقه خود را مشاهده نکردید

اگر در این بخش محصولی را که از نظر رنگ ،  اندازه ، طرح ، قیمت و و یا سایر فاکتور های مد نظر شما  مطابقت داشته باشد مشاهده نمی کنید می توانید محصول مورد نظر خود را مستقیما به ما سفارش دهید . ما فرش مورد نظر شما را در بین محصولات  بیش از 500 فروشگاه و تولیدی فرش دستباف که با مجموعه ما همکاری می کنند جستجو کرده و یافته و به شما معرفی خواهیم کرد.

برای سفارش فرش مورد نظر خود بر گزینه ( فرم سفارش خرید فرش ) و  یا  بر روی ( اینجا ) کیلیک کنید و در فرم باز شده مشخصات محصول خود را درج نمایید تا همکاران ما در اولین فرصت فرش مورد نظر شما را پیدا کرده و نتیجه را به شما اطلاع دهند .

مشاهده تمام محصولات عرضه شده در بازار فرش دستباف دفه زن

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس (  محل فروشگاه فرش دستباف  ) طبقه بندی شده اند، (  اینجا  ) را کیلیک کنید.

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس (  انواع و سبکهای فرش  )دستباف طبقه بندی شده اند،( اینجا ) را کیلیک کنید.

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( منطقه بافت فرش  ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا )را کیلیک کنید .

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس (  قیمت فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید.

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( شکل فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید. 

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( سایز و اندازه فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید. 

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس قدمت و ( سن فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید. 

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( رنگ فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید.

-

برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس نوع الیاف به کار رفته در فرش و  ( جنس و مواد  فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید.

فیلترها
 • قیمت
 • منطقه بافت
 • محل فروشگاه
 • سبک فرش
 • طرح و مارک فرش
 • نقشه فرش
 • سایز
 • رنگ
 • سن فرش
 • شکل
 • 2‎میلیون
 • 430‎میلیون

میلیون  –  میلیون

ارسال رایگان

نظرات

هیچ داده ای یافت نشد

نوشتن نظر