سبک های فرش

در این بخش، شما می‌توانید تمام  فرش‌های دستباف موجود در بازار فرش  دفه زن را بر اساس سبک فرش های دستباف  مشاهده کنید. این دسته‌بندی به شما امکان مشاهده فرش ها موجود  در بازار را در گروه های تابلو فرش ، فرش ، گلیم ، گلیم فرش ، گبه ،جاجیم ،فرش مدرن و فرش دستباف گونه مشاهده کنید . به طور خلاصه این دسته بندی ها به شرح زیر می باشند :

۱ - تابلو فرش: 

تابلو فرش به فرش‌هایی گفته می‌شود که معمولاً جنبه تزیینی دارند. این فرش‌ها همانند تابلو قاب شده و بر روی دیوار نصب می‌گردد. و به دو نوع دست بافت و ماشینی تقسیم می‌گردد. ایران در این زمینه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تابلو فرش در دنیا می‌باشد. برای مشاهده  تابلو فرش های موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۲ - فرش : 

قالی، فرش یا کالین نوعی گستردنیِ بافته شده از الیاف پنبه، پشم و در بعضی موارد ابریشم است که معمولاً برای پوشش زمین به‌کار می‌رود. به دست‌بافتهٔ پُرزدار و گره‌دار، قالی گفته می‌شود. برای مشاهده  فرش های موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۳ - گلیم :

گِلیم یا پَلاس یکی از انواع صنایع دستی زیراندازی و پوششی است که از ابریشم، موی بز، پشم گوسفند یا دیگر چهارپایان اهلی بافته می‌شود. گلیم به شکل سنتی‌اش، معمولاً برای پوشاندن زمین، دیوار یا رواندازی برای حیوانات باربر استفاده می‌شود ولی امروزه به عنوان یک پوشش مدرن برای خانه‌های شهری نیز خریداری می‌شود. برای مشاهده  گلیم های موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۴ - گلیم فرش:

گلیم فرش یا فرش گلیم در واقع یک نوع فرش ساده و سبک به حساب می آید که از لحاظ ساختاری در یک سری از موارد با فرش های معمولی متفاوت می باشد که باعث شده نحوه استفاده و کارایی آن با فرش متفاوت باشد. قدمت گلیم فرش به صدها سال برمیگردد.در برخی نقاط از این فرش ها سبک گلیم بافی و در برخی نقاط دیگر از سبک فرش بافی استفاده شده است. برای مشاهده گلیم فرش های موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۵ - گبه:

 گبه یا قالیچه خرسک فرشی از جنس قالی است که معمولاً در اندازه کوچک توسط عشایر لر و قشقایی بافته می‌شود. گبه پرزهای بلند دارد و در بافت آن شمار پود بیشتری به کار می‌رود که تأثیر چشمگیری بر نرمی گبه می‌گذارد. تعداد پود برخی از گبه‌ها گاهی از سه تا هشت پود در هر رج و بلندی پرزها گاهی تا یک سانتی‌متر هم می‌رسد. برای مشاهده گبه های موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۶ - جاجیم: 

جاجیم دست‌بافی است از پارچهٔ کلفت شبیه به پِلاس که از پلاس نازک‌تر است و آن را از نخ‌های رنگین و ظریف پشمی یا پنبه‌ای یا آمیزه‌ای از این دو می‌بافند. جاجیم‌ها پرز ندازند و می‌توان از هر دو روی آن استفاده کرد. کوچ‌گردان از آن بهرهٔ زیادی می‌گیرند و کاربرد آن به عنوان روانداز و محافظ سرما است. برای مشاهده جاجیم های موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۷ - فرش مدرن: 

فرش هایی که در طراحی آنها  دیگر نقش‌های اصیل ایرانی که جزئیات بسیار و سنتی ایرانی داشتند، دیده نمی‌شود. این المان‌های طرح‌های قدیمی، چناچه در فرش‌های مدرن استفاده شوند، طراحی جدیدی دارند و اصل سادگی در این طراحی‌ها، شرط نخست است. فرش‌های مدرن بر خلاف فرش‌های سنتی بدون طرح و نقشه‌ی ویژه‌ای طراحی می‌شود و در این فرش‌ها نمی‌توان طرح‌های منظم و خطوط رنگی بی انتها را مشاهده کرد فرش‌های مدرن دارای طرح‌های بی نظمی هستند که در اوج در هم ریختگی به یک نظم واحد می‌رسند.  برای مشاهده فرش های مدرن  موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

۸ - فرش دستباف گونه:

فرش های که برای بافت آنها از ماشین استفاده شده است اما دارای کیفیت بالاتری نسبت به فرش های ماشینی عادی می باشند.این کیفیت هم به تراکم بافت آنها و هم به مصالح استفاده شده برای تولیدآنها مربوط  می گردد  .همه فرش ها دو مشخصه خیلی مهم دارند که یکی شانه و دیگری تراکم آن است. هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد فرش با ارزش تر است و اغلب فرش های دستباف گونه شانه ای بالاتر از ۱۰۰۰ و تراکم بالاتر از ۲۰۰۰ دارند. هرچه شانه و تراکم فرش ماشینی دستباف گونه بالاتر باشد بیشتر به فرش های دستباف شبیه میشوند. برای مشاهده فرش های دستبافت گونه  موجود در بازار فرش دستباف دفه زن ،شما می توانید ( اینجا  )را کیلیک کنید.

مشاهده تمام محصولات عرضه شده در بازار فرش دستباف دفه زن

 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس (  محل فروشگاه فرش دستباف  ) طبقه بندی شده اند، (  اینجا  ) را کیلیک کنید.
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس (  انواع و سبکهای فرش  )دستباف طبقه بندی شده اند،( اینجا ) را کیلیک کنید.
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( منطقه بافت فرش  ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا )را کیلیک کنید .
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس (  قیمت فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید.
 •  برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( شکل فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید. 
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( سایز و اندازه فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید. 
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس قدمت و ( سن فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید. 
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس ( رنگ فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید.
 • برای مشاهده تمام فرش های موجود در بازار که بر اساس نوع الیاف به کار رفته در فرش و  ( جنس و مواد  فرش ) دستباف طبقه بندی شده اند، ( اینجا ) را کیلیک کنید.


فیلترها
 • قیمت
 • منطقه بافت
 • محل فروشگاه
 • سبک فرش
 • طرح و مارک فرش
 • نقشه فرش
 • سایز
 • رنگ
 • سن فرش
 • شکل
 • 0‎میلیون
 • 20000‎میلیون

میلیون  –  میلیون

Sidebar Subcategories Sidebar Subcategories

Sidebar Subcategories

Featured Vendors Featured Vendors

کد فرش: dafezan025001​​
9 میلیون
موجود
 
ارسال رایگان
ارسال رایگان
-4%